טכנאי מקררים תעשייתיים – 5 טיפים שניתן לבצע לפני הזמנת טכנאי

זקוקים לשירותי טכנאי קירור תעשייתי? מחפשים אחר טכנאי מקררים תעשייתיים מקצועי ומוביל בתחומו? בשורות הבאות ריכזנו עבורכם מספר טיפים מעשיים אותם מומלץ לבצע לפני הזמנת טכנאי מקררים תעשייתיים.

מספר מילים על ענף הקירור התעשייתי

קירור תעשייתי הינו ענף מקצועי העוסק במתן פתרונות שירות לצרכי אחסון בקירור של כל המוצרים החייבים בכך, לרבות, מוצרי מזון טריים או מוקפאים, תרופות ומוצרים מסחריים ותעשייתיים שונים להם נדרשת פעולת קירור רציפה בטמפרטורה אחידה.

ענף מקצועי זה משלב בתוכו מגוון רחב של מערכות ומוצרי קירור שונים המיועדים לצרכים מסחריים ו/או תעשייתיים, כאשר בין יתר סוגי מערכות ומוצרי הקירור התעשייתיים תוכלו למצוא: חדרי קירור, תאי קירור ניידים, מקפיאים ומקררים תעשייתיים ועוד.

מה חשוב לדעת לפני הזמנת טכנאי מקררים תעשייתיים ?

טכנאי קירור תעשייתי הוא למעשה איש מקצוע מענף הקירור העוסק ומתמחה במתן פתרונות שירות לכל צרכי הקירור וההקפאה התעשייתיים והמסחריים. שירותיו של טכנאי קירור תעשייתי שונים באופיים משירותיו המקצועיים של טכנאי קירור המתמחה במערכות קירור ביתיות וזאת לנוכח פעילותן של מערכות הקירור התעשייתיות, כאשר בין יתר שירותיו המקצועיים של טכנאי קירור תעשייתי תוכלו למצוא:

  • שירותי ייעוץ לצרכי הקמתם של חדרי קירור ו/או רכישת מערכות ומוצרי קירור המותאמים לצרכי הקירור וההקפאה בבית העסק
  • שירותי תחזוקה שוטפת לכל סוגי העסקים בהם מותקנים חדרי קירור ו/או מערכות ומוצרי קירור תעשייתיים כאלו ואחרים- חשוב לדעת שעל פי תקנות משרד הבריאות כל בית עסק המחזיק ברשותו מערכות ומוצרי קירור תעשייתיים, מחויב בבדיקת תקינותן באופן תדיר וקבוע.
  • שירותי אפיון תקלות העלולות להופיע במערכות ומוצרי הקירור השונים
  • תיקון חדרי קירור
  • תיקון מקררים מסחריים מכל סוג ובכל גודל

כיצד לבחור טכנאי שירות מקצועי ומוביל בתחומו בתחום הקירור התעשייתי?

להלן 5 טיפים אותם מומלץ לבצע לפני הזמנת טכנאי מקררים תעשייתיים:

  1. בדקו מהו הניסיון המקצועי העומד לרשות הטכנאי והאם הוא מתמחה במתן פתרונות שירות לכל סוגי המערכות ומוצרי הקירור התעשייתיים.
  2. בדקו מהו הידע והניסיון המקצועי העומד לרשות הטכנאי בכל הנוגע לאפיון תקלות ותיקונן בהתאם לסוג מערכת הקירור או מוצרי הקירור התעשייתיים העומדים לרשותכם.
  3. בדקו מהי רמת הזמינות של אותו טכנאי ותוך כמה זמן הוא מתחייב להגיע אליכם על מנת לאתר ולתקן את התקלה עימה אתם מתמודדים במערכות ומוצרי הקירור השונים.
  4. בדקו האם טכנאי מקררים תעשייתיים מאפשר לכם ליהנות מתקופת אחריות בגין העבודה ו/או החלפים השונים אותם הוא יחליף במערכת הקירור או מוצר הקירור התעשייתי במידת הצורך.
  5. בדקו האם הוא מחזיק בתעודת הסמכה היכולה להעיד על הניסיון המקצועי שלו בענף.

חשוב שתדעו: חברות שונות העוסקות ומתמחות בענף הקירור התעשייתי, מעמידות לרשותכם מגוון רחב של שירותים מקצועיים לאורך כל שלבי ההתאמה והרכישה של מערכות קירור ומוצרי קירור תעשייתיים.

בנוסף, חברות אלו מעמידות לרשותם מערך שירות תיקונים בו פועל צוות של טכנאי קירור תעשייתיים המתמחה במתן שירותי טכנאי לכל תקלה אופיינית במערכות הקירור התעשייתיות השונות. במקביל, מערך שירות זה מאפשר לכם ליהנות משירותי בדיקת תקינות תקופתיות. הזמנת טכנאי מקררים תעשייתיים באמצעות אותן חברות מובילות בתחומן, הינה פעולה המאפשרת גם לכם ליהנות מהליכי תיקון של מקררים ומקפיאים מסחריים וכל זאת באמצעות אנשי מקצוע וטכנאים מובילים בתחומם.

ברוב המקרים, מדובר במערך שירות כלל ארצי המבטיח לכם זמינות גבוהה בכל הנוגע למועד הגעתו של הטכנאי.

צרו קשר או חייגו: 1-700-502-503

 

מידע מקצועי נוסף

ליצירת קשר עוד היום
זקוק לטכנאי קירור?
התקשר או השאר פרטים
קבלת הצעת מחיר
מערכות / חדרי קירור
ליצירת קשר עוד היום