בניית חדרי קירור והקפאה תעשייתיים

למה אנחנו?

חברת אגריקור מתכננת ומייצרת מערכות קירור והקפאה המשלבות יחידות קירור שקטות במיוחד גם ללקוחות מן התעשייה, וכן מספקת שירותי התקנה ותחזוקה תעשייתיים.

הקמה של חדרים תעשייתיים עבור קירור חללים בעזרת בנייה נכונה של חדר קירור מבודדים המשלבים פוליאוריטן (מוקצף) יצוק, תפחית משמעותית את צריכת החשמל עד כ- 30%.

חדרים תעשייתיים המיועדים לקירור מכילים כמויות גדולות של מזון בהקפאה כמו בשר, ירקות, מוצרי חלב ועוד. בניית חדרי קירור והקפאה תעשייתיים ומודולריים הכוללים יציקות מתאימים במיוחד גם לאטליזים, למאפיות, רשתות שיווק, סופרמרקטים, מכולות, מסעדות וכל המטבחים המקצועיים.

חברת אגריקור מעניקה פתרונות אשראי מעולים לעסקים של עד 3 שנים ללא ריבית!

בניית חדרי קירור

בניית חדרי קירור והקפאה תעשייתיים עם בקרת לחות

חשוב לדעת כי מלבד טמפרטורה נכונה יש צורך לשמור ולשלוט על עוצמת עוצמת הקירור יחד עם רמת לחות מתאימה בתוך חדר הקירור. דבר זה נעשה ע”י תכנון ראשוני מדויק טרם בניית חדר קירור, לצד שילוב של לוחות בקרה מתאימים המפעילים אמצעי ייבוש ולחלוח.

חברת “אגריקור” המעניקים לכם מוצר מושלם כחלק מבנייה, הקמה ייעוץ ותכנון חדרי קירור ברמה גבוהה ביותר עם 3 שנות אחריות והתחייבות ל- 100% שביעות רצון. חברת אגריקור תעניק לכם שירות ארוך טווח הכולל זמינות גבוהה במיוחד של 24/7.

חברת “אגריקור” מעניקה לכם בקרת טמפרטורה ובקרת לחות, רגשים וחיישנים מתקדמים אשר מעדכנים את חדר הבקרה בכל רגע נתון על מצב הטמפרטורה ועל כל תקלה שמתרחשת. על כל תקלה ניתן להשתלט מרחוק ולטפל בה מיידית.

זקוק לטכנאי קירור?
התקשר או השאר פרטים
קבלת הצעת מחיר
מערכות / חדרי קירור
ליצירת קשר עוד היום