תיקון מקרר תעשייתי

תיקון מקרר תעשייתי – הלכה למעשה

מערכות קירור הן דבר חשוב מאוד במגוון רחב של מפעלים, בתי עסק, מוסדות שונים ועוד.  אחד מפתרונות הקירור הרלוונטיים ביותר עבור צרכים תעשייתיים הוא כמובן המקרר התעשייתי.

בשל העובדה שהוא ממלא תפקיד חשוב ומהותי מאוד בכל הנוגע לשמירה על מוצרים שונים ובשל העובדה שבעיה או תקלה כלשהי במקרר המדובר עלולה לגרום לכך שכלל הציוד ששמור בו יתקלקל ויגרום לנזק כספי משמעותי לבית העסק, הרי שבכל מצב שיש בעיה כלשהי במקרר תעשייתי, יש להזמין כמה שיותר מהר שירות תיקון מקרר תעשייתי המוצע על ידי טכנאי קירור מקצועי ומנוסה בתחום.

כמובן שחשוב מאוד שלא להתפשר על פחות מטכנאי מצוין ואמין וזאת בכדי שתהליך התיקון יתבצע בצורה מהירה ויעילה.

ענף הקירור התעשייתי – מה צריך לדעת?

קירור תעשייתי הוא ענף מקצועי העוסק במתן פתרונות שירות לצרכי אחסון בקירור של כל המוצרים הזקוקים לכך. בין היתר ניתן למצוא: מוצרי מזון מוקפאים או טריים, מוצרים מסחריים או תעשייתיים, תרופות ועוד אשר הם דורשים פעולת קירור אינטנסיבית ורציפה בטמפרטורה אחידה.

מדובר על ענף מקצועי ומשלב בתוכו מגוון רחב של מערכות קירור ומוצרי קירור שונים הרלוונטיים לצרכים מסחרים או תעשייתיים. בין היתר ניתן למצוא בענף זה: חדרי קירור, יחידות קירור, תאי קירור ניידים, מקררים ומקפיאים תעשייתיים ועוד מגוון רחב של פתרונות קירור אשר מהם ניתן להתאים את הפתרון האידאלי לכל צורך.

מכיוון שכאמור מקרר תעשייתי מהווה מקרר חשוב מאוד לצורך שמירה על מוצרים שונים הדורשים שמירה בטמפרטורה קבועה, אין ספק שכאשר ישנה תקלה או בעיה כלשהי במקרר, לא כדאי לחכות עם זה או לנסות לתקן אותה באופן עצמאי, אלא חשוב מאוד לברר איזה איש מקצוע יודע כיצד לעסוק בתחום תיקון מקררים מסחריים בצורה המקצועית, האמינה והטובה ביותר ולהזמין את שירותיו כמה שיותר מהר.

מדובר כאן על מרוץ נגד הזמן כאשר המטרה שלכם היא שכלל המוצרים שלכם ישארו במצב תקין ולא תדרשו להפסיד עליהם כסף.

מיהו טכנאי קירור מקצועי?

כאשר מדובר על תיקון מקרר תעשייתי, איש המקצוע הנדרש לצורך ביצוע הפעולה הוא למעשה איש מקצוע מענף הקירור העוסק בתחום מתן פתרונות שירות לצרכי קירור והקפאה תעשייתיים ומסחריים או במילים אחרות: טכנאי מקררים תעשייתיים. שירותיו של טכנאי זה אינם דומים לשירותיו של טכנאי קירור שההתמחות שלו היא מערכות קירור ביתיות שכן, מדובר על מערכות שונות הפועלות בצורה שונה. לטכנאי מקררים תעשייתיים יש כמה תפקידים:

ראשית כל, הוא מציע שירותי ייעוץ הרלוונטיים לצורך הקמת חדרי קירור או רכישת מערכות ומוצרי קירור שמותאמים לצרכי הקירור וההקפאה של כל בית עסק.

שנית, הוא מציע שירותי תחזוקה שוטפת לכל סוגי העסקים שבהם מותקנים חדרי קירור, מערכות קירור או מוצרי קירור תעשייתיים. על פי תקנות משרד הבריאות כל בית עסק שמחזיק ברשותו מערכות ומוצרי קירור תעשייתיים מחויב בבדיקת התקינות שלהם בצורה קבועה ותדירה ועל כן, שירותיו של טכנאי מקררים מקצועי הם חשובים ונחוצים במקרה המדובר.

מעבר לכך הוא מציע שירות אפיון תקלות שעלולות להופיע במערכות או מוצרי קירור שונים והוא כמובן מציע שירות תיקון חדרי קירור, שירות תיקון תקרר תעשייתי בכל גודל ומכל סוג ועוד.

כיצד תבחרו את הטכנאי הטוב ביותר עבור תיקון מקרר תעשייתי?

אם אתם זקוקים לשירותי תיקון של מקרר תעשייתי, הנה כמה דברים שחשוב מאוד שתבדקו טרם אתם בוחרים בשירותיו של טכנאי קירור שיכול לסייע לכם:

  1. חשוב מאוד לבדוק האם מדובר על טכנאי מנוסה בתחום, אשר מתמחה בכל מה שקשור במתן פתרונות שירות לכלל מערכות הקירור וכן מציע תיקון מקרר תעשייתי לכל סוגי המקררים באשר הם.
  2. חשוב מאוד לבדוק האם מדובר על טכנאי בעל ידע מקצועי רחב היקף בתחום. טכנאי מעין זה חייב לדעת כיצד לאפיין תקלות שונות ולתקן אותן בהתאם לסוג מערכות הקירור או מוצרי הקירור העומדים על הפרק.
  3. חשוב מאוד לוודא כי מדובר על טכנאי זמין אשר מגיע אליכם תוך פרק זמן קצר לצורך תיקון מקרר תעשייתי וזאת בכדי למזער עד כמה שניתן את הנזקים שיכולים להיגרם כתוצאה ממקרר תעשייתי מקולקל.

חשוב מאוד שלטכנאי תהיה תעודת אסמכה המעידה כי הוא מוסמך להציע שירות בתחומו.

חשוב מאוד לוודא שהטכנאי מציע תעודת אחראיות על התיקון שהוא ביצע. לא פעם מדובר על תיקונים יקרים וחשוב לוודא שהם יחזיקו מעמד בצורה טובה.

שאלות ותשובות על תיקון מקרר תעשייתי

  • היכן ניתן למצוא טכנאי מקרר תעשייתי?

כיום ישנן לא מעט חברות העוסקות במתן פתרונות קירור לכל בית עסק, מוסד או מבנה אחר. החברות הללו בדרך כלל מציעות גם שירותי תיקונים למקררים תעשייתיים המוצעים על ידי טכנאי אמין ומקצועי שעובד במסגרת החברה. יחד עם זאת, טרם בוחרים בטכנאי המדובר חשוב לוודא כי הוא אמין, מקצועי ומנוסה וכי החברה עצמה היא מומלצת ובעלת מוניטין.

  • כמה יעלה תיקון מקרר תעשייתי?

עלות תיקון מקררים תעשייתיים איננה דבר קבוע והיא תשתנה בהתאם לסוג התקלה במקרר, היקף הטיפול, האם יש צורך להחליף חלקים, מורכבות התיקון ומקצועיות הטכנאי.

מידע מקצועי נוסף

ליצירת קשר עוד היום
ליצירת קשר עוד היום