שוק פריזר – הקפאה מואצת

שוק פריזר הוא מקפיא הלם ומשמעותו של שוק פריזר – הקפאה מואצת. על ידי מערכת קירור – צ’ילר או בלסט פריזר. שוק פריזר גם יכול להיבנות כחדר בעל קירות ודלת עבים לבידוד.

מטרתו של שוק פריזר תהייה להפחית את הטמפ’ של הפריטים שהוכנסו אליו לרמת קירור בהורדת טמפרטורה מהירה, וזאת על מנת לשמר אוכל ומזון שיקבלו מכת קיפאון שיגיעו עד למינוס ארבעים מעלות בזמן הכי קצר שהוגדר. הליך הקפאה זה הופך במהירות המרבית את כל הנוזלים לגבישי קרח שמשמרים את איכות המזון בצורה הטובה ביותר.

השוק פריזר SHOCK FREEZER, יכול לגרום למוצר מזון להגיע עד לידי גביש מזערי מאוד. בגלל הכניסה המהירה של מכות הקיפאון וזרימת אוויר קר אל ליבת מוצרי המזון. ככל שהמזון הנוזלי הופך לגביש קטן ומזערי ונפרד מגבישים אחרים כך האיכות של המזון תעלה לאחר הפשרה. כפועל יוצא מזון שהוא גולמי ושבושל לא יגיע למצב של איבוד הנוזל או המסה, וכך גם הטעם והטריות של המזון המקורי ישמר כאילו לא עבר שום הליך קיפאון.

לקבלת פרטים השאירו פרטים או חייגו: 1-700-502-503

שוק פריזר בהתאמה אישית

בנייה של חדר או מקפיא שוק פריזר, יבנה לאחר פגישה שתכלול את כל הצרכים של הלקוחות שיתאימו בהתאמה מדויקת לצרכים שלהם, לסוג המוצרים שבו הארגון העסק עוסק, וכן לטמפרטורה הרצויה שהשוק פריזר צריך להכיל.

חשוב לא לשכוח שסחרור אינטנסיבי של אוויר עשוי לגרום להיעדר מכת קור להתקבל בכל פינה במזון וכך למעשה להשאיר חלקים פושרים ביחס לאזורים אחרים, גם ערבול שהוא אינטנסיבי וזריז יכול לייבש את המזון וכך הוא לא יישאר טרי.

בשל כל הדרישות הללו חשוב שמערכת ההקפאה של שוק פריזר תהייה חכמה ודייקנית. לכן חשוב שהמדחס של המערכת יהיה עמיד וחזק יותר מכל מערכת הקפאה שיש. יש להתאים את מערכת הקירור באופן הזה שהיא תהיה מותאמת למשטח וגם לנפח של חדר הקיפאון בצורה הכי מקצועית וקפדנית.

אחריות ואחזקה

מקפיאים וחדרי שוק פריזרים שנבנים בצורה קפדנית ואיכותית ייהנו מאמינות ויחזיקו לאורך שנים. הם ישמרו על המוצרים וכל מי שיחזיק בהם ייהנה ממזון טרי ועסיסי. אך יחד עם זאת יכול להיווצר כמו בכל מכשיר כשל שהוא ספציפי שאותו ניתן להסדיר ולכן חשובה תעודת אחריות. החברה שתספק לכם את השוק פריזר היא אמורה לתת מענה לכל בעיה באופן מידי על מנת שהמוצרים לא יפשירו ויאבדו מטריותם.

החברה שמספקת את שוקי הפריזרים תספק לכם שירות מקיף לכל המוצרים שהיא מחזיקה וכן שירות תיקונים ואחזקה במידת הצורך. כל מי שמחזיק בחדרי שוק פריזר יש עליו לשמור על תחזוקה שוטפת כדי לשמר על מוצר השוק פריזר, מדי תקופה יש לבדוק את המערכת את מדידת הטמ”פ ולראות שהכל כשורה.

לקבלת מידע נוסף צרו קשר או חייגו: 1-700-502-503

מידע מקצועי נוסף

ליצירת קשר עוד היום
זקוק לטכנאי קירור?
התקשר או השאר פרטים
קבלת הצעת מחיר
מערכות / חדרי קירור
ליצירת קשר עוד היום