מה זה צ’ילרים

מה זה צ’ילרים ומה תפקידם?

כל מי שמחפש פתרון לקירור, פתרון ייחודי שיכול להתאים גם לקירור שטחים מאוד גדולים, חייב לדעת מה זה צ’ילרים. אם שמעתם דבר מה על צ’ילרים לקירור וחשבתם כי מדובר פשוט בעוד שם של מזגן ממותג מסוג כזה או מסוג אחר, דעו כי מדובר על פתרון מסוג שונה.

ויש חברות המתמחות רק בכך ואשר לא רק מוכרות צ’ילר שמיועד ללקוח עסקי או כזה שמיועד ללקוח פרטי אלא גם מציעות שירות מקיף של תיקון צ’ילרים. אז אם שאלתם פעם מה זה צ’ילרים ולא קיבלתם תשובה – נספר לכם הכל ממש כאן.

כוח המים שנרתם כדי לקרר

כל מי שהזיע אפילו פעם אחת בחייו הרגיש בעצמו את הכוח של המים בתוך פתרון לקירור. אך לא רק את הגוף שלנו המים יכולים לקרר וגם לא רק את הרדיאטור. ומה הקשר של כל הדבר הזה עם צילרים? הקשר הוא פשוט – מדובר למעשה על מכשיר חשמלי מתוחכם שיודע לנצל את הכוח של המים למטרת קירור. זה בעצם הלב של העניין – צ’ילר קירור מים, זהו בגדול כל הרעיון.

אך איך בדיוק יודעים צ ילרים על סוגיהם השונים לקחת את המים ולהפוך אותם למשהו שמקרר את החדר, את האוויר ואת האווירה? בדקנו עם חברה שמספקת שירות לצ’ילרים ואשר מציעה מגוון רחב של פתרונות קירור וקיבלנו תשובה. בשונה מאופן פעולת המזגן שמיבש את האוויר, צילר מבוסס על מערכת שלימה של מים המוסעים בתוך צינורות.

המערכת מקררת את המים אשר לאחר מכן מועברים בעזרת לחץ משאבות לאזורים שונים במבנה או בחדרים. המים שבתוך צ ילר בעצם סופחים אליהם הם החום, גם אם השטח שסביב מאוד מאוד גדול. ואז, כולם מרגישים הרבה יותר נעים.

קירור במלוא מובן המילה, הפתרון לעסקים ולתעשייה

למי יתאים מאוד לרכוש צ’ילר קירור? זה יתאים לא רק אך בעיקר ללקוחות עסקיים ותעשייתיים. זה פתרון יוצא מכן הכלל כאשר צריכים לקרר שטח גדול. אפשר להתקין אותו בתוך קירות של משרדים, סדנאות ומפעלים כך שהלכה למעשה – לא רואים דבר למרות שמשיגים את התוצאה, קירור במלוא מובן המילה.

מה זה צ’ילרים? פתרון יעיל וחסכוני

מי שרוצה לברר לגבי צ’ילר מחיר חייבים להבין כי צ’ילרים לקירור כדאי למדוד לא רק על פי המחיר שמשלמים עבורם. זה נכון במיוחד כאשר על הפרק עומדת רכישה של צ’ילר תעשייתי. זה לא שמדובר במערכת יקרה במונחי עלות תועלת. למעשה ההפך הוא הנכון. אבל צ’ילרים מחיר זה רק חלק מהתמונה החשובה והגדולה.

כפתרון של קירור עבור חללים גדולים, מדובר בפתרון מאוד חסכוני וגם מאוד יעיל. גם אם דרושים טכנאי קירור מעת לעת כדי לבצע תיקון או תחזוקה, הרי שהתחזוקה זולה ולאורך זמן – ההשקעה מחזירה את עצמה בענק.

הזמנת טכנאי מקררים תעשייתיים – מה חשוב לדעת?

טכנאי קירור תעשייתי הוא למעשה איש מקצוע מענף הקירור העוסק ומתמחה במתן פתרונות שירות לכל צרכי הקירור וההקפאה התעשייתיים והמסחריים.

שירותיו של טכנאי קירור תעשייתי שונים באופיים משירותיו המקצועיים של טכנאי קירור המתמחה במערכות קירור ביתיות וזאת לנוכח פעילותן של מערכות הקירור התעשייתיות, כאשר בין יתר שירותיו המקצועיים של טכנאי קירור תעשייתי תוכלו למצוא:

  • שירותי ייעוץ לצרכי הקמתם של חדרי קירור ו/או רכישת מערכות ומוצרי קירור המותאמים לצרכי הקירור וההקפאה בבית העסק
  • שירותי תחזוקה שוטפת לכל סוגי העסקים בהם מותקנים חדרי קירור ו/או מערכות ומוצרי קירור תעשייתיים כאלו ואחרים- חשוב לדעת שעל פי תקנות משרד הבריאות כל בית עסק המחזיק ברשותו מערכות ומוצרי קירור תעשייתיים, מחויב בבדיקת תקינותן באופן תדיר וקבוע.
  • שירותי אפיון תקלות העלולות להופיע במערכות ומוצרי הקירור השונים
  • תיקון חדרי קירור
  • תיקון מקררים מסחריים מכל סוג ובכל גודל

כיצד לבחור טכנאי שירות מקצועי ומוביל בתחומו בתחום הקירור התעשייתי?

להלן 5 טיפים אותם מומלץ לבצע לפני הזמנת טכנאי:

  1. בדקו מהו הניסיון המקצועי העומד לרשות הטכנאי והאם הוא מתמחה במתן פתרונות שירות לכל סוגי המערכות ומוצרי הקירור התעשייתיים.
  2. בדקו מהו הידע והניסיון המקצועי העומד לרשות הטכנאי בכל הנוגע לאפיון תקלות ותיקונן בהתאם לסוג מערכת הקירור או מוצרי הקירור התעשייתיים העומדים לרשותכם.
  3. בדקו מהי רמת הזמינות של אותו טכנאי ותוך כמה זמן הוא מתחייב להגיע אליכם על מנת לאתר ולתקן את התקלה עימה אתם מתמודדים במערכות ומוצרי הקירור השונים.
  4. בדקו האם טכנאי מקררים תעשייתיים מאפשר לכם ליהנות מתקופת אחריות בגין העבודה ו/או החלפים השונים אותם הוא יחליף במערכת הקירור או מוצר הקירור התעשייתי במידת הצורך.
  5. בדקו האם הוא מחזיק בתעודת הסמכה היכולה להעיד על הניסיון המקצועי שלו בענף.

חשוב שתדעו: חברות שונות העוסקות ומתמחות בענף הקירור התעשייתי, מעמידות לרשותכם מגוון רחב של שירותים מקצועיים לאורך כל שלבי ההתאמה והרכישה של מערכות קירור ומוצרי קירור תעשייתיים.

בנוסף, חברות אלו מעמידות לרשותם מערך שירות תיקונים בו פועל צוות של טכנאי קירור תעשייתיים המתמחה במתן שירותי טכנאי לכל תקלה אופיינית במערכות הקירור התעשייתיות השונות. במקביל, מערך שירות זה מאפשר לכם ליהנות משירותי בדיקת תקינות תקופתיות.

הזמנת טכנאי למקררים תעשייתיים באמצעות אותן חברות מובילות בתחומן, הינה פעולה המאפשרת גם לכם ליהנות מהליכי תיקון של מקררים ומקפיאים מסחריים וכל זאת באמצעות אנשי מקצוע וטכנאים מובילים בתחומם. ברוב המקרים, מדובר במערך שירות כלל ארצי המבטיח לכם זמינות גבוהה בכל הנוגע למועד הגעתו של הטכנאי.

רוצים לדעת עוד ולהבין מה זה צ’ילרים? למידע נוסף השאירו פרטים או חייגו: 1-700-502-503

מידע מקצועי נוסף

ליצירת קשר עוד היום
זקוק לטכנאי קירור?
התקשר או השאר פרטים
קבלת הצעת מחיר
מערכות / חדרי קירור
ליצירת קשר עוד היום