מקפיא תעשייתי

מקפיא תעשייתי – אולי המקפיא בבית שלכם פועל בצורה נפלאה שנים רבות, אך כאשר תצטרכו למצוא מקפיא למסעדה שלכם, לאולם האירועים או לחברת הקייטרינג שלכם ככל הנראה תצטרכו מקפיא הרבה יותר איכותי.

לנו באגריקור יש הרבה מה להציע לכם ולא רק מקפיא תעשייתי אלא שירות כולל של ייעוץ ותיקונים!

מי צריך מקפיא תעשייתי?

המציאות המודרנית מחייבת כל אחד שרוצה לאחסן אוכל להחזיק גם במקפיא. לכולנו יש מקפיא בבית אך המקפיא הביתי שלכם בוודאי לא יתקרב באיכותו ובנפחו למקפיאים התעשייתיים, כאשר הדרישה של המגזר העסקי והתעשייתי הרבה יותר מורכבות. 

מקפיא תעשייתי נדרש על ידי תעשיות רבות וגם עסקים, אפילו שהם קטנים, כמו למשל מסעדות, חברות קייטרינג, מפעלי מזון, חברות תרופות וכן הלאה.

אמנם קל לחשוב שבמקפיאים תעשייתיים מקפיאים אך ורק מזון אך למעשה מקפיאים מגוון רחב של מוצרים כמו למשל תרופות, מתכות כחלק מתהליך החיזוק שלהן ועוד שימושים רבים אחרים.

מקפיא תעשייתי
מקפיא תעשייתי

מקפיאים תעשייתיים שמותאמים לכם

  • אנו באגריקור לא רק משווקים את המקפיאים התעשייתיים הכי טובים שיש אלא מתאימים אותם באפן מדויק לצרכי הלקוח. כל בחירה של מקפיא תעשייתי מחייבת תחילה ייעוץ מקצועי כדי להבין מה הדרישות להקפה, מה נפח ההקפאה המתאים וכמובן מה היקף השימוש. חשוב לזכור שיש מבחר רחב של יחידות קירור ומקפיאים תעשייתיים כך שללא התאמה, יכול להיות שבטווח הארוך נגלה כי הבחירה לא הייתה מושלמת וכמובן שזה לא מתקבל על הדעת!

  • נפח המקפיא התעשייתי היא אחד הנקודות החשובות ביותר. יש מקפיאים תעשייתיים עצומים שאמורים לאחסן נפחים של מאות ליטרים בעוד יש מקפיאים תעשייתיים שצריכים גם להשתלב בעיצוב בחזית המסעדה ולכן יש צורך במקפיא קטן יותר שעדיין יכיל כמויות גדולות של מזון. כמו כן, לא רק הנפח חשוב אלא גם הסידור המודולרי שלו ובעניין זה אנו נסגור את כל הפינות.

  • מקפיאים תעשייתיים צריכים להיות גם חסכוניים באנרגיה. ברגע שהמקפיא התעשייתי לא יהיה יעיל מבחינה אנרגטית, הרי שחשבון החשמל יהיה גבוה מאוד ובטווח הארוך העלויות יכולות להגיע למאות אלפי שקלים עבור המפעל. לנו באגריקור יש את המקפיאים התעשייתיים החסכוניים ביותר שיש וזאת בזכות המנגנון היעיל והמתקדם שלהם והמחשבה על הלקוח!

שירות תיקונים באחריות מלאה

אחרי שתרכשו מאיתנו מקפיא תעשייתי אנו גם נהיה שם כדי להתקין אותו ולבנות אותו היכן שצריך. ההתקנה שלנו תהיה מקצועית ואנו מספקים לכל הלקוחות שלנו אחריות מלאה על כל הפעולות שאנו מבצעים.

אתם יכולים להיות רגועים כי שירות התיקונים שלנו יהיה זמין בכל שעה ואנו תמיד כאן לשירותכם גם בטלפון, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שהפעילות שלכם במפעל או בעסק לא תיעצר ותמיד יהיה פתרון מהיר עבורכם.

כמובן שהשירות כולל גם תחזוקה מקיפה וייעוץ לאורך כל הדרך כולל בדיקות תקינות תקופתיות בהתאם לצורך.

מחפשים מערכות קירור? מקפיאים תעשייתים? אנו באגריקור נשמח לעמוד לרשותכם.

ליצירת קשר עוד היום