מערכת קירור תעשייתי

כולכם, בוודאי, שמתם לב, שלמרות שארצנו כה קטנה, היא בורכה בשפע של ימים חמים. אפילו בעונת הסתיו ובעונת החורף. ומשכך, יש לתת את הדעת על קירור מיטבי, תוך כדי התכתבות עם התקנים של מדינת ישראל.

מערכת קירור תעשייתי אמונים על ניצול המון אנרגיה, בפרט לכל העוסקים בענף המזון. מקומות שבהם יש הרבה אורחים לארוחות. מה שבאופן ישיר מחייב שימוש אינטנסיבי בפריג’ידר, במהלך מרבית שעות היום. על כן, אף להיכן שהוא ממוקם קיימת משמעות.

המיקום הכי נכון של המקרר צריך להיות בחלל עם קור וצל רבים. מקומות שלא מגיע אליהם חום רב. באופן כזה שניתן יהיה להמשיך את פעילותן של מערכות קירור יעילות, וכך לא יתבצע בזבוז משווע של אנרגיות. קירור תעשייתי מחייב לקרר את המקום בטמפרטורות ספציפיות. חוץ מהברור מאליו, שקירור מגן על טריות ועל איכות המוצרים, הינו גם מונע כל הסבת נזק בריאותי, ובמקרים מסוימים, עשוי גם להציל חיים.  

מה המשמעות של מערכת קירור תעשייתי בהתאמה אישית?

הידעתם, כי ניתן לרכוש מערכת קירור תעשייתי בהתאמה אישית לצרכי המקום? אכן כן. ניתן להתאים מערכות קירור תעשייתיות לאחת או לכמה מכונות, שיהיו בדיוק בהתאם לכל התקנים של מדינת ישראל, בדיוק מעלות מרבי. וכיוצא בזאת. באם אתם מתעתדים לקנות לבית העסק שלכם מערכת קירור כזאת, תבררו מבעוד מועד מה סוג המערכת שתתכתב בהצלחה עם הצרכים שלכם.

על מנת להרחיב את הידע שלכם בנושא, נאמר לכם, כי יש מספר שיטות של קירור. השיטה הידועה ביותר, הלא היא הצ’ילר, הצנרת הטבולה, ועוד… מערכת שכזאת כוללת מערכת חשמלית, מיכל מים, צנרת, מדחס, מאדה ומעבה. בבואכם לרכוש את המערכת, כדאי שתחשבו טוב על התפוקה שרצויה לכם. יש מערכות שמתאימות לבין חמישה לבין שבעה כוח סוס, יש כאלו שמספיקות ליותר משבעה כוח סוס. ויש מדחסים שיחסכו לכם בהוצאות אנרגיה, והם כה רצויים בשל מיעוט התקלות שהם מייצרים.

מה המחקרים מצאו בהקשר של מערכת קירור תעשייתי?

כשדנים בנושא של מערכת קירור תעשייתי, בפרט, כמובן, לאיכותיות שמבניהן, הכוונה בגדול לסוג של מקרר תעשייתי, אשר יוודא כי יתבצע קירור מושלם של המוצרים, ולא משנה עד כמה חם ביום זה או אחר. באופן הזה מובטחת הטריות והתוקף של המוצרים לטווח הארוך. מה שיעניק לכם שקט נפשי. לא תצטרכו לדאוג לאי אלו בעיות, אשר קשורות לקירור בעייתי. בעיות שעשויות להסב נזק לטריות וליעילות של המון מוצרים.

כאשר בסופו של יום, ברגע שלא יהיה הקירור המתאים, כל המוצרים יושלכו לאשפה, וחבל. על פי הרבה מחקרים שבוצעו בתחום, נמצא כי האיכות של הקמת חדרי קירור תעשייתיים לא תמיד מוקפדת למדי, או שהיא לא עומדת כהלכה בכל התקנות המחויבות. עסקינן פשוט בעבירה, תרתי משמע. עבירה על התקנות של משרד הבריאות. עבירה שמסכנת בעליל את כל הצרכנים של המוצרים הללו. באופן טבעי, מרבית החברות משקיעות הון עתק על פרסומן. ואף מקפידות שהחלל שלהן ייראה טיפ טופ, ושהמוצרים שלהן יהיו איכותיים וססגוניים. אך מאידך, הן מזניחות את כל ההיבט התברואתי הרצוי.

לשם המחשה נדגים. הן אינן מקפידות לשמור על הקירור התקני, מה שהכי חשוב בכל ההתנהלות שלהן. עובדה שמוודאת כי המוצרים לא יתקלקלו, וכי כל הצורך אותם – בריאותו תוגן. אבל הבה ולא נתעסק בשלילי. מרבית החברות יודעות “את מקומן” ומקפידות על שמירה על כל התקנים של משרד הבריאות ושל מדינת ישראל, ולוקחות ברצינות את כל מה שקשור לקירור במיטבו.

כיצד טכנאי קירור לתעשייה יכול לסייע לכם?

כשמדברים אודות טכנאי קירור תעשייתי, מתכוונים לטכנאים מוסמכים לתיקוני כל בעיה שנוצרת במערכת קירור תעשייתי. אם חשבתם שקהל היעד שלהם מועט, תחשבו שוב. המון עסקים מתהדרים במערכות כאלו, כמו לדוגמה – מטבח מוסדי, חנות, גן או אולם אירועים, בית קפה או מסעדה, וכיוצא בזאת.

מדובר אודות בעל מקצוע, שחייב להיות מומחה בכל מיני תחומים, לרבות – מווסת, חשמל, מדחס, אלקטרוניקה, כל מיני סוגים של מערכות קירור, או תרמו דינמיקה, וכיוצא בזה.

שאלות ותשובות בנושא מערכת קירור תעשייתי

  • מי עשוי להתקין מערכת קירור תעשייתי?

מכיוון שמערכת הקירור התעשייתי כה חשובה, מתוקף היותה אמונה על שמירת אלמנטים יקרים למדי, ובמידה והאחסון כמו גם הקירור לוקים בחסר, יש משמעות להקמה ולתחזוקה של מערכות הקירור התעשייתי באמצעות בעלי מקצוע אך ורק מתחום הקירור.

  • כיצד מתאימים מערכת קירור תעשייתי לחלל במחסן?

כפי שכבר הבנו, כשמדברים על חדרי קירור, מתכוונים לחדרים שהוקמו ושתוכננו באופן ספציפי בהתאם לנתונים של המקום. לפני שמתחילים בכל המלאכה, יש לקחת מידות מדויקות מהמקום שבו מרכיבים את המערכת, כאשר תכנון מערכת הקירור אמור להתאים ממש לחלל. גם בהיבט של השימושיות של המערכת, והן בהיבט של שטח האחסון בקירור, באופן שיותאם בדיוק למוצרים שרוצים לאחסן בקירור.

לסיום…

במציאות העכשווית כולכם, בוודאי, נחשפים לשפע רב של עסקים או של חברות, שניתן לקבל מהן שירותים כאלו ואחרים של מערכות קירור, כולל שירותי טכנאים. בדיוק כמו בכל תחום, יש חברות מאוד מקצועיות, חלקן בדרך הביניים, וחלקן חובבניות למדי. אז איך באמת תדעו אם מצאתם את החברה המקצועית ביותר? בהחלט לא פשוט… אנו מבינים אתכם.

בשל כך ערכנו סיור רגלי, יותר נכון לומר – סיור רשתי, ומצאנו עבורכם את החברה הכי מתקדמת בכל מה שקשור, בין השאר, לתחום של מערכת קירור תעשייתי. הכירו בבקשה את חברת אגריקור. מדובר בחברה הכי מנוסה, לפחות לפי הבדיקות הקפדניות שערכנו, ברחבי מדינת ישראל. לאחר בירור מעמיק ראינו כי מדובר על חברה משכמה ומעלה. היא מחזיקה בשנות ניסיון רבות, עם אלפי לקוחות, שבמשך השנים חוזרים לקבלת שירות שוב ושוב.

נציגי החברה עושים הכול על מנת למצוא לכל לקוח את פתרון הקירור שלו. לא מאמינים? הקלידו את שמה ברשת האינטרנט. תקראו קצת חוות דעת עליה, ותיווכחו בעצמכם.

מידע מקצועי נוסף

ליצירת קשר עוד היום
זקוק לטכנאי קירור?
התקשר או השאר פרטים
קבלת הצעת מחיר
מערכות / חדרי קירור
ליצירת קשר עוד היום