מכונות קרח תעשייתיות

אולי אתם זוכרים את המכונות קרח תעשייתיות מהשירות הצבאי שלכם ויכול להיות שגם ראיתם אותם במסעדה שבה עבדתם, אך לא בטוח שאתם יודעים עליה הרבה.

כיצד פועלות מכונות קרח ואיפה אפשר למצוא אותן? הנה כמה דברים שיש לנו באגריקור להסביר לכם על מכונות קרח תעשייתיות, כי אם יש מישהו שמבין בתחום זה אנחנו!

כיצד פועלות מכונות קרח תעשייתיות?

כל אחד יודע איך נוצר קרח ולמעשה מכונת קרח פועלת בדיוק באותו האופן. למכונת הקרח הגדולה יש מערכת שפועלת באופן קבוע וממלא אותה במים שקופאים הודות לטמפרטורה הנמוכה שבחלקה העליון, ולאחר מכן הקרח נוחת למאגר גדול בו הוא נשמר קר ויבש מוכן לשימוש.

מאגר הקרח יכול להיות בנפח משתנה כאשר זהו אחד הפרמטרים לבחירה של המכונה. כמובן שיש עוד פרמטרים שעליהם נרחיב בהמשך אך כאשר מדובר על בחירה של אחת ממכונות הקרח שאנו באגריקור משווקים, אתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו ייעוץ מקצועי שיתאים לכם את המכונה המושלמת ביותר שיש.

כיצד נבחר מכונת קרח תעשייתית?

  • תחילה יש צורך להבין מה הצרכים שלכם. האם מדובר על מכונת קרח למפעל? האם יש צורך של מכונות קרח תעשייתיות לבסיס צבאי? אולי בכלל מכונת קרח למסעדה? יש חשיבות רבה לבחירה הזו מכל הפרמטרים הן מבחינת הנפח ועד לפרמטר העיצוב שלעתים נחשב בעיני הלקוחות לשולי.
  • יש מכונות תעשייתיות שצריכות להיות במקום יחסית בולט ויש מכונות שצריכות להיות בחלק האחורי ולכן העיצוב יהיה פחות חשוב. אולי זה נשמע לכם כמו פרמטר שולי אך לנו באגריקור יש הרבה מה להציע לכם גם בשאלת העיצוב.
  • כמו כן, יש מכונות קרח תעשייתיות שיכולות לייצר כמות עצומה של קרח בנפח של מאות ליטרים בעוד יש מכונות אחרות שייצרו כמה עשרות בלבד. זהו אחד הפרמטרים החשובים ביותר שיש צורך לקחת בשיקול דעתכם ואנו באגריקור נציע לכם מכונות מגוונות במיוחד עם נפחים משתנים כך שתמיד תוכלו למצוא את מה שמתאים עבורכם.
  • מכונות קרח תעשייתיות בסופו של דבר צורכות אנרגיה לא מעט, כאשר חשבון החשמל הוא פרמטר שצריך להתייחס אליו. מכונות קרח תעשייתיות שלנו באגריקור יכולות להיות מושלמות עבורכם גם הודות לפרמטר הזה כיוון שלנו יש את המכונות הכי מתקדמות וחסכוניות שתמצאו!

בונים מכונות קרח תעשייתיות וגם מתקנים

בניית מכונות קרח היא אחת המשימות המורכבות ביותר שיש ואנו מבצעים אותה בצורה מושלמת.

זו סיבה מדוע מכונות הקרח התעשייתיות שאנו מייצרים הן המכונות הטובות ביותר שיש כאשר התחזוקה ושירות תיקון מכונות קרח שלכם תהיה מינימלית.

בניית מכונות קרח ותיקונם הן משימות שאנו מבצעים באופן יום יומי ולא נראה בהן שום בעיה כך שאם יום אחד תצטרכו להזמין תיקון מכונת קרח תוכלו לקבל אותו באופן זמין לחלוטין ובמהירות היא תחזור לקדמותה.

חשוב לזכור שתקלות יהיו דבר נדיר כי אחרי בניית מכונות קרח כה מקצועית ומנוסה, אתם יכולים לדעת שאנו באגריקור נהיה הבחירה הכי טוב עבורכם!

לקבלת מידע נוסף אודות מערכות קירור או מכונות קרח תעשייתיות השאירו פרטים או חייגו – 1-700-502-503

מידע מקצועי נוסף

ליצירת קשר עוד היום
ליצירת קשר עוד היום