יחידות קירור עצמאיות

יחידות קירור עצמאיות – למי זה מתאים ?

ישנם לא מעט בתי עסק או מפעלים הדורשים שמירה על מעלות מסוימת עבור הציוד או המוצרים שלהם. בתי עסק או מפעלים מעין אלה חייבים הקמת חדר קירור שתסייע לכם לשמור על מוצרי מזון או כל מוצר אחר הדורש קירור בצורה הטובה ביותר.

שמירה על טמפרטורה קבועה כיום היא לא דבר כל כך מורכב שכן, כל שיש לעשות זה פשוט לבחור באנשי מקצוע לצורך בניית חדרי קירור או מקררים בכל מקום שיכולים לשמור על טמפרטורה קבועה. מה שישמור על הטמפרטורה הנכונה בחדרי קירור הן יחידות הקירור במקררים ועל כן, חשוב מאוד להתקין יחידות קירור בצורה הטובה ביותר בכל מקום שדורש זאת. אם אתם תוהים מהן בעצם יחידות קירור עצמאיות וכיצד בוחרים את הנכונות לכם, כדאי שתקראו את המאמר הבא.

התקנה של יחידות קירור עצמאיות

כאמור, התקנה של יחידות קירור במקררים שונים במפעלים, בבתי מלון, במסעדות, בסופרים ועוד, היא זאת שתשמור על מעלות נכונות במוצרים השונים בהתאם למידת המעלות הרצויה. כמו כן, יחידות קירור עצמאיות הן יחידות קירור אשר יחסכו בצריכה החשמל לחדרי קירור או למקררים ואף יאפשרו לחדר קירור לקרר מבלי שיהיה רעש כלשהו של מנוע הקירור. יחידת קירור המותאמת לכל חדר קירור על פי החלל, כמות המוצרים ועוד, היא דבר חשוב ביותר.

אחד המוצרים הרגישים ביותר שיש לשמור עליו בקירור זה יין. בשל שינוי בתנאי קירור או במזג האוויר, יין עלול להחמיץ ובסופו של דבר להיזרק, דבר שעלול להוביל את בית העסק להפסד כספי משמעותי מאוד ועל כן, עבור בית ייצור ליין שיש לרכוש מערכת בקרה נפרדת שיש בה יחידות קירור עצמאיות, כך שבכל מצב של אחסון יין יהיה אפשרי לדעת מהי הטמפרטורה של הקירור וכן, לשמור עליה לאורך זמן בדיוק במידה הרצויה והמדויקת עבור היין.

יחידות קירור עצמאיות במשאיות

כאשר מדובר על משאיות תובלה של מוצרי מזון, תרופות ועוד, אין ספק שחשוב מאוד להקפיד שמוצרי המזון יגיעו ליעד שלהם בטמפרטורה הנכונה מבלי חשש כלשהו שהם יתקלקלו בזמן ההובלה. מערכות קירור שונות, כמו יחידות קירור, הן דבר חשוב מאוד כאשר מדובר על משאיות מעין אלה שכן, לא פעם דלתות המשאית יפתחו ויסגרו בכדי להעמיס בחורה שמגיעה למרכולים, בתי מלון, מוסדות שונים, מפעלים ועוד אשר הזמינו מוצרי מזון או תרופות בקירור.

יחידות קירור עצמאיות הן דבר חשוב מאוד גם בחדרי קירור שבהם נכנסים ויוצאים אנשי צוות על מנת להוציא מוצאים או להחזיר מוצרים שכן, יחידת הקירור המותקנת במקום תאפשר לשמור על טמפרטורה קבועה ולא משנה מה קורה.

היכן כדאי לרכוש יחידות קירור ?

בין אם מדובר על יחידות קירור עצמאיות, בין אם מדובר על פתרונות קירור ובין אם מדובר על צ’ילרים, חדרי קירור ועוד, חשוב מאוד להבין כי בכדי שהם יענו על המטרה שלהם בצורה הטובה ביותר ויתאימו לצרכים שלכם באופן מדויק, חשוב מאוד שתבחרו בחברה אמינה ומקצועית אשר עוסקת לא מעט שנים בתחום ייצור יחידות קירור והתאמת פתרונות קירור לכל בית עסק, מפעל, מוסד, משאיות ועוד. החברה חייבת להיות אחראית, מקצועית ובעלת מוניטין.

בסופו של דבר חשוב לזכור שמדובר על מוצרים רגישים מאוד שהמטרה שלהם היא לסייע לכל בית עסק לשמור על המוצרים שלו ששווים לא מעט כסף. כלומר, בחירה בחברה לא מספיק אמינה ומקצועית שלא תדע כיצד להקים חדר קירור נכון במקום או להתאים יחידות קירור עצמאיות, עלולה לגרום לכל עסק הפסד כספי משמעותי שיבוא לידי ביטוי במוצרים יקרים שיתקלקלו ועוד.

אין ספק שהעלות של יחידות קירור היא דבר שחשוב לבחון, אך יחד עם זאת, העלות לא צריכה להוות את השיקול היחיד שלכם בבואכם לבחור את החברה שתספק לכם פתרונות קירור כאלה ואחרים. לא פעם חברות חובבניות בתחום יציעו מחיר זול יותר, אך בטווח הרחוק זה יעלה לכם ביוקר.

המוניטין של החברה, ההמלצות עליה ועוד, הן דבר חשוב מאוד ללא ספק ועל כן, בדקו היטב איזו חברה ידועה בשירות הטוב ביותר בתחום, באיכות פתרונות הקירור שהיא מציעה וביכולת שלה להתאים את פתרונות הקירור באופן ספציפי לצרכים שלכם.

שאלות ותשובות על יחידות קירור עצמאיות

  • על מה חשוב להקפיד בבחירת יחידת קירור עצמאית?

חשוב מאוד להקפיד שיחידת הקירור תהיה מותאמת לצרכים שלהם ותהיה לה יכולת להציע קירור בטמפרטורה הרלוונטית לצורך שמירה על המוצרים שלכם. כדאי כמובן להתייעץ עם אנשי מקצוע בכל הנוגע לטמפרטורה הרצויה לשמירת המוצרים שלכם בצורה הטובה ביותר ובהתאם לכך, לבחור ביחידת קירור שתסייע לכם.

  • היכן ניתן לרכוש יחידות קירור עצמאיות למשאיות?

תשובה: כיום ישנן לא מעט חברות המציעות יחידות קירור עצמאיות למשאיות, לחדרי קירור ועוד. יחד עם זאת, חשוב כאמור לוודא כי מדובר על חברה מקצועית ואמינה שיכולה לסייע לכם בהתאמת יחידות הקירור לצרכים שלכם, לשמירה על טמפרטורה קבועה הנחוצה לכם ועוד. על כן, טרם תבחרו חברה רלוונטית רצוי לבצע סקר קטן אודותיה.

מידע מקצועי נוסף

ליצירת קשר עוד היום
זקוק לטכנאי קירור?
התקשר או השאר פרטים
קבלת הצעת מחיר
מערכות / חדרי קירור
ליצירת קשר עוד היום