טכנאי מקפיא תעשייתי

למי שאין לו מושג קלוש מה הכותרת אומרת, נסביר כי מערכות קירור למיניהן עשויות לגרום, במרוצת השנים, כל מיני בעיות. באם נדלקה לכם נורה, שמעידה על איזו שהיא תקלה, זה בדיוק הזמן לזמן טכנאי מקפיא תעשייתי. אך אל תתפשרו.

תחפשו רק בעל מקצוע, עם ההסמכה המתאימה. הטכנאי של המקפיא התעשייתי יכול, בכל זמן נתון, תלוי במידת המקצועיות שלו, לתקן לכם את התקלה. תוודאו מבעוד מועד שהוא יגיע עם החלקים הבעייתיים, ושיציע לכם את ורק חלפים אורגינליים. טכנאי, שמכבד את עצמו, יספק לכם, בתום הטיפול, תעודת אחריות – אף על העבודה שביצע, והן על החלפים שהחליף במערכת הקירור שלכם.

כמו כן, כאשר טכנאי מגיע מחברה בעלת מוניטין, תקבלו ממנו שירות מקיף, לרבות – שירותי אחזקה של כל החלפים. היתרון של הטכנאים האלו שהם בקיאים בכל העניין של תיקונים ותחזוקה מיטביים במערכת של הבקרה, או כל מנגנון אחר. שלא תטעו לרגע, הטכנאי שאמון על תיקוני המקפיא התעשייתי ממד לא דומה במהותו ובהכשרתו לטכנאי סטנדרטי של מקרר או של מזגן.

כי אם עסקינן אודות טכנאי שלמד, הוכשר והתמקצע בסוג ספציפי של עבודה על המקפיא התעשייתי. ולכן, תערכו כבר בשיחה הראשונה תשאול קצר, כדי לוודא את תחומי התמחותו.

למה יש לשים לב, לפני זימון של טכנאי מקפיא תעשייתי?

כמו בכל תחום, יש טכנאי מקפיא תעשייתי משכמו ומעלה, ויש כאלו שהם פשוט “בושה למקצוע”. על מנת שלא תנחלו אכזבה מהשירות – ראשית כל, בסוף המאמר נמליץ לכם על הטובים ביותר בתחום. שנית כל, נציג בפניכם את ההיבטים שצריכים לבוא לידי ביטוי בהזמנה של טכנאי כזה. כדלקמן –

 • טכנאי מקררים תעשייתיים מקצועי התמקצע בכל תחומי הקירור התעשייתי. לרוב, תקבלו ממנו שירות שבעה ימים בשבוע, במשך כל היממה. הוא יגיע אליכם בחיוך גדול, כולו משדר שירותיות. קודם כל, הוא יבדוק אם המערכת עובדת היטב, תוך כדי ניסיונו לבדוק חריגות במערכת. לעתים הוא עשוי לגלות בעיות במערכת של המקפיא התעשייתי, אשר אתם בכלל לא מודעים לקיומן. וזאת גדולתו.
 • קבלת שירות קבוע של טכנאי קירור תעשייתי. כמו כל מערכת טכנולוגית, אף מערכת של קירור תעשייתי עשויה להיתקל באי אלו בעיות. על מנת שתשמרו על שלוות נפש, ולא תתרגזו יתר על המידה, אתם יכולים להתקשר עם חברה מובילה בתחום, ולשריין את שירותי הטכנאים באופן קבוע. כל צורת התקשרות מתקבלת – חוזה בריטיינר קבוע, כמו גם חוזה שבו תשלמו בהתאם לשעות עבודה שבוצעו אצלכם בפועל.
 • המקצועיות ללא רבב של טכנאי מערכות קירור. לא כל טכנאי מקצועי, בגלל שהוא עבר קורס טכנאים. עליכם להשכיל למצוא את המקצועיים באמת. את הטכנאים שילוו אתכם לכל אורך הדרך. שיגלו כלפיכם רגישות ומקצועיות. טכנאים שביררתם בוודאות כי הם צלחו כל מיני השתלמויות, וכי הידע הטכנולוגי שלהם הוא מוכח. בדיוק כמו בחברה שהמלצנו עליה בסיום מאמר זה.

כיצד תדעו שזימנתם שירות של טכנאי מקפיא תעשייתי מקצועי?

כאשר הכול טוב – אז באמת הכול טוב. הבעיה מתחילה כאשר דברים מתחילים להשתבש. אז, מן הסתם, הקריאה הראשונה שלכם תתמקד למציאת טכנאי מקפיא תעשייתי. ולמה זה חשוב? מכיוון שהוא ימציא לכם את כל הפתרונות החשובים במחי יד. להלן הסממנים הבולטים של טכנאי מוצלח במיוחד –

 • כאשר מזמנים טכנאי של מערכות קירור, והוא מצליח לשפר את כל הביצועים והחלקים של מערכת הקירור.
 • כשהטכנאים של מקפיא תעשייתי הם ברבים, ולא ביחיד.
 • כאשר הטכנאים מתחייבים לכדי הקמת חדר הקפאה תעשייתי לתקופה ארוכה.
 • כאשר הטכנאים מסוגלים לתת לכם מענה חדשות לבקרים.
 • כאשר חוזה העבודה מולם כולל את כל מה שסוכם, כגון – חומרי עבודה, שעות עבודה או הוצאות על אחזקה.
 • כאשר הטכנאים מאפשרים לכם לבצע עסקת הכול כלול כבר במחיר.
 • כאשר הטכנאים מקפידים לעבוד אל מולכם תוך כדי שקיפות אמתית.

שאלות ותשובות בנושא טכנאי מקפיא תעשייתי

 • כיצד יטפל טכנאי מקפיא תעשייתי בעת הצטברות קרח במקפיא התעשייתי?

לא תמיד צריך לרוץ ולהזעיק טכנאי, במקרים של הצטברות קרח בתוך המקפיא התעשייתי. לעתים כל מה שצריך זה רק לבדוק אם הגומיות של הדלת של המקפיא התעשייתי אינן התבלו, או אם אכן היא סגורה כהלכה. במידה ואתם מרגישים אובדי עצות, כדאי שבכל זאת תקראו לטכנאי. במקרים שכאלו הוא יבחן את התקינות של תרמוסטט ההפשרה, כמו גם את גוף החימום שלו, למשל.

 • מה תהיה תשובתו של טכנאי מקפיא תעשייתי, לשאלתכם האם ניתן שהטמפרטורות במקפיא התעשייתי יישארו קבועות?

במצבים שכאלו, ברור שהטכנאי של המקפיא התעשייתי ישיב לכם בחיוב. וזאת באם בתוך המערכת הותקן בקר של טמפרטורה מתקדם. אותר בקר שניתן באמצעותו לשלוט באופן הכי מדויק על הטמפרטורה של הדיפרנציאל. וכיוצא בכך.

ולא נוכל לסיים בלי המלצה מכל הלב…

כולכם בוודאי חוויתם, יותר מפעם אחת, את הצורך בלהזמין טכנאים כאלו ואחרים. עם יד על הלב, זה לא תמיד יצא לכם פרפקט, נכון? קל וחומר כאשר מדובר על טכנאי מקפיא תעשייתי. זה בדיוק הרגע שאתם חייבים לחשוב בצלילות. טכנאים כאלה לא מזמינים מדפי זהב. חייבים לדעת עליהם קצת רקע. כדי להקל עליכם את מסע החיפושים הסיזיפי, נמליץ לכם מכל הלב על חברת אגריקור.

היא מעסיקה רק טכנאים שהתנסו שנים רבות בתחום, והידע המקצועי שלהם מוכח, ונבדק היטב. הניסיון העתיר בשנים של הטכנאים מאפשר לחברה לספק לכם שירותים הכי מקצועיים שיש, ולא משנה מה המיקום הגיאוגרפי שלכם, או אם אתם בעלי עסק או אנשים פרטיים. כך או כך תקבלו שירות מקצועי, אדיב, וכמובן מכל הלב והנשמה.

מידע מקצועי נוסף

ליצירת קשר עוד היום
ליצירת קשר עוד היום