בניית חדרי קירור והקפאה

כאשר אתם עומדים בפני תכנון בניית חדרי קירור והקפאה חשוב מאוד לקחת בחשבון את הדרישות הבסיסיות והמאפיינים הבסיסיים שחייבים להתקיים בכל חדר קירור באשר הוא ולהבין את ההבדלים בין חדרי הקירור השונים, כאשר אלה באים לידי ביטוי בגדול המקום ומהות המקום.

למשל, חדר קירור של עסק המפעיל שירותי קייטרינג יהיה שונה מחדר קירור בתוך מסעדה סטטית וזה יהיה שונה באופן ממשי מחדר קירור במרכז רפואי או בית חולים. חשוב מאוד להבין את השינויים הקטנים אך המשמעותיים הללו כדי לקבל את המענה היעיל ביותר עבור העסק ועבור הצרכנים שלו.

לקבלת פרטים נוספים עבור בניית חדרי קירור והקפאה מלאו פרטים או חייגו: 1-700-502-503

בניית מערכות קירור וחדרי קירור הם בין הצרכים הבסיסיים ביותר בכל מקום אשר מגיש מזון, מייצר מזון או כולל חומרי גלם ומוצרים אשר מחויבים באחסון בתנאי טמפרטורה נמוכים מטמפרטורת החדר. חדרי הקירור משמשים עסקים גדולים ללא אבחנה בהבדלי הגודל ומקיימים יתרונות ממשיים בתחום רווחיות ואיכות המקום ולכן חשוב לבחור ציוד תעשייתי כמו מד טמפרטורה איכותי לשמירה על המזון טרי בחדרי הקירור השונים.

איך נבחר איש מקצוע לבניית חדרי קירור והקפאה ?

חדר קירור הוא אחד השירותים המורכבים והעדינים ביותר ודורשים ידע בתחום החשמל והקירור וכמובן, בתחום טכנולוגיית המזון. חדר קירור משליך על משתנים רבים כל כך, איש המקצוע חייב להבין את כלל הנושאים וההשפעות עליהם בכל תחומי הקירור ולא רק איך לבנות חדר עם מקררים ותרמוסטט.

יש לבדוק את הניסיון של איש המקצוע, את העבר המקצועי באופן ישיר, לפנות ואפילו להגיע למקומות בהם מותקנים חדרי קירור פרי עבודתו ולבחון את איכות העבודה ומידת שביעות הרצון של הלקוח.

האם קיימות חברות מקצועיות לבניית חדרי קירור והקפאה?

כן בהחלט. בארץ תוכלו למצוא את החברות מהמקצועיות ביותר בעולם בתחום הקירור ובניית חדרי הקירור. בניית חדרי קירור והקפאה הוא בין השירותים הנפוצים ביותר בארץ והשוק הישראלי מבורך בלא מעט חברות המייצרות, מתקינות ומתקנות חדרי קירור מסוגים שונים ובגדלים שונים. לכן, חשוב מאוד לבחון היטב את איש המקצוע מאחר שזה ישפיע באופן משמעותי על איכות פעילות העסק או הארגון שלכם.

חדר קירור שאינו מקצועי עלול לפגוע באיכות המזון ויעילות העבודה ואף לפגוע ברמת הבטיחות בעבודה, מקרים שקורים באופן מתמיד בחדרי קירור שלא נבנו באופן מקצועי ומבוקר ברמות הגבוהות הנדרשות.

פרט נוסף שחשוב לתת עליו את הדעת הוא נושא תווי התקן והאישורים של איש המקצוע. בניית חדרי קירור והקפאה דורשת רמת מקצועיות גבוהה ואישורים של משרד הבריאות ואישורים של מכון התקנים. שימו לב ובדקו כי בחברה קיים גם נאמן בטיחות שיוכל לסייע לכם בקבלת האישורים הנדרשים להפעלת חדר הקירור ובמעבר הבדיקות של נציגי משרד הבריאות, בתחום התקינות הבריאותית והבטיחותית.

אחריות ותיקונים – הפרטים שחשוב לקחת בחשבון עם השלמת הבנייה

תיקון חדר קירור הוא שירות פחות שכיח מאחר שהסטנדרט לבניית חדרים אלה הוא גבוהה כל כך עד כי תקלות וכשלים מופיעים במקרים חריגים. יחד עם זאת, וודאו כי החברה המספקת לכם את שירותי הבנייה ערבה גם לתיקונים בכל נישה בחדר הקירור, הכוללת את המקררים עצמם, הגנראטורים המערכות החשמליות בחדר הקירור.

לקבלת פרטים נוספים עבור בניית חדרי קירור והקפאה חייגו: 1-700-502-503

מידע מקצועי נוסף

ליצירת קשר עוד היום
זקוק לטכנאי קירור?
התקשר או השאר פרטים
קבלת הצעת מחיר
מערכות / חדרי קירור
ליצירת קשר עוד היום