חדרי קירור לתמרים

חדרי קירור לתמרים – פרי התמר הגדל בעיקר באזורים חמים הוא אחד מהפירות המזינים ביותר והוא מכיל בתוכו בין היתר ויטמין A, מספר ויטמינים מקבוצת ויטמין B, ברזל, סידן, סיבים תזונתיים, חלבונים, מינרלים ועוד. פעולת איסוף פרי התמר מהעץ ידועה בשם גדיר תמרים והיא מיושמת בעיקר במטעי תמרים המצויים באזורים חמים שונים ברחבי הארץ.

בצמוד לכל מטע תמרים המשמש לצרכי הפצתם ושיווקם של פירות התמרים, תוכלו למצוא חדרי קירור לתמרים שהם למעשה חדרים עם מערכות קירור ייעודיים המותאמים במיוחד לפרי התמר, וזאת לצרכי שמירה מקסימאלית על הערכים התזונתיים של הפרי.

חדרי קירור לתמרים, בדומה לכל יחידות קירור אחרת המיועדת לצרכי שמירה בקירור ו/או הקפאה של פירות וירקות, הינם חדרי קירור תעשייתיים הנבנים באופן כזה המאפשר מצד אחד חיסכון משמעותי בצריכת החשמל ומצד שני מאפשרים למעפילי חדר הקירור לשלוט בעוצמת הקירור ו/או ההקפאה הנדרשת להם.

חדרי קירור אלו כוללים בתוכם גם מערכת פיקוד ובקרה האחראית בין היתר על בקרת לחות ובקרת טמפרטורת החדר, כאשר מנגנון הפיקוד על המערכת ניתן לשליטה כיום גם מרחוק באמצעות יישומים שונים המאפשרים לאחראי חדרי הקירור לשלוט על בקרת הלחות והטמפרטורה ישירות מהטלפון הנייד אותו הוא מחזיק בידו.

חדרי קירור לתמרים – מאפייני חדרי הקירור

חדרי קירור, בין אם מדובר על בניית חדרי קירור ובין אם מדובר בחדרי קירור מובנים עבורכם באופן אישי, משלבים בתוכם מספר מאפיינים המותאמים לצרכי הקירור ו/או ההקפאה הנחוצים לכם. כיום, הודות לטכנולוגיות קירור מתקדמות, תוכלו להתאים את חדרי הקירור למכלול הצרכים הנדרשים לכם ובכך למעשה לחסוך באופן משמעותי בעלויות התכנון וההקמה של חדרי הקירור.

בין יתר המאפיינים המובילים להפחתה ניכרת בצריכת החשמל והתחזוקה השוטפת של חדרי הקירור המודרניים, תוכלו למצוא את מאפיין גודל חדר הקירור, סוג יחידת הקירור המוטמעת בחלל החדר לצרכי קירור, סוג דלתות חדרי הקירור וההקפאה וסוג מערכות הפיקוד ובקרת הלחות והטמפרטורה. לכל אחד ממאפיינים אלו תוכלו למצוא כיום פתרונות קירור מטיבים המאפשרים לכם גם ליהנות מפתרון קירור והקפאה המותאם לצרכים השונים הנחוצים לכם וגם מחיסכון משמעותי בכל הנוגע לעלויות צריכת החשמל החודשית.

חדרי קירור לתמרים המוצבים במטעי תמרים גדולים ו/או בשטחי האחסון העומדים לרשות חברות ההפצה העוסקות בשיווק תמרים לכל רחבי הארץ, משלבים בתוכם את כל הפתרונות הטכנולוגיים המתקדמים ביותר בענף הקירור והדבר מאפשר לכל מגדלי ומשווקי התמרים שביניכם ליהנות מפתרונות קירור והקפאה אופטימאליים השומרים על הרכיבים התזונתיים של פירות התמר לאורך כל שלבי האחסון הראשוני, ההפצה והשיווק.

כיום, תוכלו ליהנות ממגוון שירותים לצרכי תכנון והקמה של חדרי קירור לתמרים המוצעים לכם על ידי חברות מובילות בענף הקירור ותכנון חדרי ובתי קירור בכל סדר גודל ולכל מטרת קירור והקפאה. שירותים אלו חולשים על כל שלבי התכנון וההקמה לצד שירותים נלווים לצרכי תחזוקת תאי וחדרי הקירור ברמת התחזוקה השוטפת.

נוספים מלאו את פרטיכם או חייגו: 1-700-502-503

מידע מקצועי נוסף

ליצירת קשר עוד היום
זקוק לטכנאי קירור?
התקשר או השאר פרטים
קבלת הצעת מחיר
מערכות / חדרי קירור
ליצירת קשר עוד היום