בתי קירור

מהם בתי קירור? 

בתי קירור הם למעשה שטחי אחסון גדולים המיועדים לצרכי קירור והקפאה של מוצרי ומצרכי מזון שונים להם נדרשת טמפרטורה אחידה ורציפה. בתי הקירור השונים מגיעים בגדלים בשונים והם מותאמים לשני פרמטרים עיקריים, הראשון, סוג ואופי מוצרי המזון להם נדרשת פעולת קירור רציפה ואחידה, והשני, היקף מוצרי ומצרכי המזון אותם אתם נדרשים לאחסן.

בתי קירור גדולים במיוחד מוקמים בין היתר במפעלי ייצור מזון, רשתות שיווק, מחלבות וכדומה, עם סוגים קטנים יותר הידועים גם בשם חדרי קירור מוקמים בין היתר במסעדות, מטבחים מוסדיים, מתחמי אירוח וכדומה.

בתי הקירור השונים מסווגים לשני סוגים עיקריים, האחד, מובנים המגיעים בגדלים שונים, והשני, בתי קירור הנבנים ומוקמים בהתאמה אישית. בשני המקרים גם יחד, בתי הקירור משלבים בתוכם מערכות קירור מתקדמות, מערכות פיקוד ובקרה על הטמפרטורה הרצויה ומדפי אחסון המותאמים לאופי וסוג המזון ומצורי המזון להם נדרשת פעולת קירור רציפה.

לצד בתי קירור המוקמים עבור בתי העסק השונים, תוכלו למצוא גם סוגים לוגיסטיים המשתרעים על פני שטחים גדולים במיוחד. סוגים אלו מיועדים לצרכי אחסנה בקירור עבור חברות הפצה שונות העוסקות ומתמחות במתן פתרונות הובלה והפצה של מוצרי ומצרכי מזון בקירור והקפאה.

מי בונה בתי קירור?

הקמתם של בתי קירור או חדרי קירור הינה פעולה מקצועית המיושמת על ידי מספר חברות שונות העוסקות ומתמחות בנושא. חברות אלו מעמידות לרשותכם מגוון רחב של שירותי תכנון ובניה לצד שילוב טכנולוגיות קירור מתקדמות בחללים ובשטחי האחסון אותם הם מקימים עבורכם, כאשר הבחירה באחת מהחברות העוסקות ומתמחות בנושא חייבת להיעשות בהתאם לניסיון המעשי העומד לרשות החברה בכל הנוגע להליכי תכנון ובנייה של בתי קירור, הידע המקצועי העומד לרשותה בענף הקירור, פתרונות הטכנולוגיה המוצעים על ידה בכל הנוגע לשילוב טכנולוגיות קירור מתקדמות והיקף יחידות הקירור אותן היא בונה.

כמו כן, חשוב לבחון את התמחות החברה בכל הנוגע לנושא בניית חדרי קירור בהתאם לסוג ואופי המזון הנדרש לכם לצרכי אחסון בקירור ו/או הקפאה.

רוב החברות המובילות בענף מעמידות לרשותכם פתרונות שירות היקפיים במסגרתם תוכלו ליהנות מהליכי תכנון והקמה של בתי קירור בהתאמה אישית, כאשר מעבר לתכנון בתי הקירור בהתאם לצרכי הקירור וההקפאה הנדרשים לכם, מושם דגש מקצועי גם על אופן החלוקה הפנימית של בית הקירור, דרכי הגישה לבית הקירור, התכנון הסביבתי של בית הקירור וכדומה.

פרמטר מרכזי נוסף לבחירת חברה העוסקת בתחום התכנון וההקמה של בתי הקירור, הוא נושא השירות השוטף המוצע לכם במסגרת שירותי תחזוקה ותיקונים במידת הצורך. שירות זה מיושם על ידי טכנאי קירור תעשייתיים מטעם החברה.

לקבלת מידע נוסף חייגו – 1-700-502-503

מידע מקצועי נוסף

ליצירת קשר עוד היום
ליצירת קשר עוד היום