אודות

מערכות וחדרי קירור מתקדמים לחקלאות ולתעשייה

אגריקור הינה חברה בעלת ותק ומוניטין של למעלה מ-31 שנה בתחום מערכות הקירור המתקדמות. החברה מספקת את שירותיה עבור לקוחות עסקיים ומוסדיים, וכן עבור מושבים, קיבוצים ולקוחות פרטיים. לקוחות אגריקור נהנים משירות מקצועי, אדיב ומיידי – 24 שעות ביממה.

שירות, תיקון ואחריות לחדרי קירור

אגריקור רואה עצמה מחויבת לשביעות רצונם המלאה של לקוחותיה בכל רחבי הארץ, ומציבה דגש על שירות מהיר ויעיל. לשם כך מעסיקה החברה צוות עובדים מיומן ומקצועי, בעל ידע וניסיון רב במערכות ובחדרי קירור. כמו כן, היא מחזיקה מלאי חלפים גדול וזמין לכל מטרה. בזכות השירות האמין והמוניטין רב השנים, זכתה אגריקור להעניק את שירותיה לקהל נרחב ומגוון של לקוחות מרוצים. עם לקוחות החברה נמנים קיבוצים, מושבים, מפעלי מזון, מפעלי תרופות, חברות, ארגונים, מוסדות.

מעל 30 שנות ניסיון

טכנאי קירור מוסמכים ומנוסים

מגוון רחב של שירותים מקצועיים

עד 5 שנות אחריות

ייעוץ מקצועי וליווי הנדסי

תחומי פעילותה של החברה

מערכות קירור

אגריקור מתכננת, מייצרת ומתקינה מגוון רחב של מערכות קירור לחקלאות, לענף המזון, לתעשייה, למסעדות ועוד. ביניהן: צ’ילרים, מקררים תעשייתיים ומסחריים, מקפיאים, מערכות קירור אוויר וכו’.

בניית חדרי קירור

תכנון וייצור בהתאמה אישית מתוך הגדרה והבנה של צורכי הלקוח. כולל שוק פריזרים, חדרי קירור חלב, חדרי תפיחה, חדרי קירור יין ליקבים, מערכות בקרת לחות ועוד.

פתרונות קירור מיכלי חלב

שירות לרפתות בכל הארץ, מהאספקה וההתקנה ועד לחלקי חילוף, לתחזוקה ולתיקונים.

תיקון מערכות קירור ושירותי תחזוקה

שירות בכל הארץ 24 שעות ביממה, עם מאגר חלקי חילוף מלא ומגוון.

זקוק לטכנאי קירור?
התקשר או השאר פרטים
קבלת הצעת מחיר
מערכות / חדרי קירור
ליצירת קשר עוד היום